TÁNCSICS DÍJ

A Táncsics Mihály Jubileumi Alapítvány támogatásának köszönhetően legkiemelkedőbb tanulóink minden tanév végén pályázhatnak Táncsics-különdíj elnyerésére!

A PÁLYÁZAT BENYÚJTÁSÁNAK FELTÉTELE

4. évfolyamos diákok esetén

  • 4 éven keresztül kitűnő bizonyítvány
  • példás magatartás és szorgalom
  • kiemelkedő közösségi tevékenység
  • kiemelkedő versenytevékenység
  • osztályfőnöki ajánlás
     

5-8. évfolyamos diákok esetén

  • legalább 4,8-es tanulmányi átlag
  • példás magatartás és szorgalom
  • kiemelkedő közösségi tevékenység
  • kiemelkedő versenytevékenység
  • osztályfőnök valamint 2 szaktanár ajánlása

9-13. évfolyamos diákok esetén

  • legalább 4,4-es tanulmányi átlag
  • példás magatartás és szorgalom
  • kiemelkedő közösségi tevékenység
  • vagy kiemelkedő versenytevékenység
  • osztályfőnök valamint 2 szaktanár ajánlása

A pályázat benyújtásának határideje a tanév utolsó előtti tanítási napja.
Azok a tanulók, akik a 2016-17-es tanévben a Táncsics különdíjat elnyerték, a 2017-18-as tanévben nem pályázhatnak.
A 2016-17-es tanévtől kezdve külön az általános iskolai évek (4-8. évfolyam), külön a gimnáziumi időszak (9-13. évfolyam) alatt minden tanuló maximum kétszer kaphatja meg ezt az elismerést.

TÁNCSICS DÍJASOK ÉS TÁNCSICS KÜLÖNDÍJASOK

A 2017/2018. TANÉVI LISTA

Táncsics-díj: Kern Bianka 12.b

Táncsics különdíjasok:
4.a: Csendes Petra, Dobos Laura, Soós Ákos, Tóth Anna
4.b: Durkó Eszter, Magyar Flóra, Marada Flóra, Pap Zsombor, Rohovszky Anna
5.a: Kassai Szófia Fanni
5.b: Kator Hanna, Rónai Kristóf, Szili Jázmin, Szladek Dóra, Tóth Vivien, Vobeczky Dóra
6.a: Hajdu Szonja, Molnár Eszter, Pacsika Zsombor, Sárai Véda, Soós Eszter, Turcsányi Lorina
6.b: Dobra Bernadett, Fazekas Milán, Kohl Zsófia, Tüttő Kata
6.c: Nedaluha Dzsenifer, Oláh Kinga, Szabó Dorka, Szőnyi CSenge
7.a: Babka Zsolt, Molnár Emma
7.b: Józsan Sára, Navratil Bianka
8.a: Boromisza Réka, Lemák Tamara
8.b: Jámbor Zsófia, Vörös Luca
9.a: Fatter Jázmin
11.b: Lee Dénes, Horváth Vivien
12.b: Csaba Zsuzsanna


A 2016/2017. TANÉVI LISTA

Táncsics-díj: Sesztina Dávid 13.a

Táncsics különdíjasok:
4.a: Czifra Zétény, Leányfalvi Máté
4.b: Molnár Ádám
4.c: Gábori Lenke, Harsányi Anna, Molnár Tamara, Tanító Vilmos
5.c: Csukás Nóra
6.a: Fatter Benett, Harsányi Bence, Mészáros Máté, Molnár Tamás, Mózes Viktória, Talabos Gergő
6.b: Győrbíró Farkas, Jancsovics Melinda, Kovács-Peterman Sára
6.c: Czifra Boróka, Egri Zsófia, Győri Roberta Roxána
7.a: Bakay Réka, Mihályfi Luca, Vadász Gergely
8.a: Boros Zita
8.b: Zajácz Réka
9.ny: Terdik Sára
9.a: Gyarmati Gergely
10.a: Filip Gábor György
11.a: Beregi Borbála, Gombkötő Kata, Jákói Lilla, Vincze Brigitta
11.b: Kern Bianka


A 2015/2016. TANÉVI LISTA

Táncsics-díj: Kovács Kinga, Terdik Sára, Szüllő Péter 8.a

Táncsics különdíjasok:
4.a: Pacsika Zsombor, Tőrincsi Luca, Molnár Eszter, Sárai Véda
4.b: Dobra Bernadette, Tüttő Kata Sára, Fazekas Milán, Győrffy Milán, Barki Laura Róza, Kohl Zsófia Rebeka
4.c: Szőnyi Csenge Adél, Dobos Kamilla, Oláh Kinga Petra, Megyesi Réka, Nedaluha Dzsenifer, Szabó Dorka
5.a: Molnár Csaba Levente, Babka Zsolt
5.c: Rudolf Réka, Rohovszky Nóra, Kalugyer Anna
6.a: Tasnádi Márton, Kalinics Diána, Verhás Amadeusz, Verhás Flávió
6.b: Jámbor Zsófia, Botka Lilla, Karna Rebeka, Bogenfürst Milán
7.b: Nemcsok Anna
8.a: Pilipár Sarolta, Leányfalvi Emese, Harmath Anna
9.ny: Berta Barbara
10.b: Martisz Bettina, Kardos Emília
12.a: Polgár Kata Regina, Fiedler Enikő, Miskolczi Melinda


A 2014/2015. TANÉVI LISTA

Táncsics-díj: Szabó Annamária 13.a

Táncsics különdíjasok:
4.a: Berencsy Dániel, Harsányi Bence, Talabos Gergő
4.b: Boros Viktória
4.c: Egri Zsófia
5.a: Mihályfi Luca, Vadász Gergely
5.b: Fazekas Fruzsina
6.a: Boros Zita
6.b: Magyar Julianna, Zajácz Réka
7.a: Csibi Viktória, Kovács Kinga, Kovács Viktória, Nemcsok Nóra, Szüllő Péter, Terdik Sára, Wichtl Izabell
7.b: Banna Fanni, Fatter Jázmin
8.a: Barta Kárloy, Berta Barbara, Virók Erna Sára
8.b: Móró Fruzsina
8.c: Végh Krisztina
9.ny: Jurik Kolos, Filip Gábor, Kandil Ábrahám
9.b: Csaba Zsuzsanna, Kern Bianka
9.a: Beregi Borbála, Jákói Lilla, Gombkötő Kata
11.b: Kozma Emília
11.a: Bak Viktória, Nagy Dorina, Sesztina Dávid, Diamant Eszter
13.a: Lauter Szilvia