A TANÉV PROGRAMJAI

2019/2020-AS TANÉV RENDJE / KÖVETKEZŐ KÉT HÓNAP PROGRAMJA

2019-10-14 - 2019-10-25
Beiratkozás a 8 évfolyamosok számára tehetséggondozó foglalkozásra
2019-10-22
Iskolai megemlékezés az 1956- os forradalom és szabadságharcról. Az alsó tagozat koszorút helyez el Nagy Imre emléktáblájánál.
2019-10-24
Próbaérettségi a gimn. tagozat végzős évfolyamán történelem tantárgyból
2019-10-24
Halloween party 2.a, 3.a, 3.c, 4.a, 4.b részvételével
2019-10-25
Szüreti bál a felső tagozaton
2019-10-25
Takarékossági világnap.(10.26,) A felső tagozatosok újságcikke a honlapon
2019-10-25
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap.
2019-11-04
A tehetséggondozó foglalkozások indítása
2019-11-04 - 2019-11-08
Nyelvi hét a gimnáziumi tagozaton
2019-11-04
Az őszi szünet utáni első tanítási nap
2019-11-06
Hangos olvasás verseny. 4. évfolyam
2019-11-08
Udvartakarítás
2019-11-11 - 2019-11-15
Márton-nap. (11.11.)Megemlékezés a hét folyamán tanórákon a szaktanárok vezetésével a német nemzetiségi tanulócsoportokban.
2019-11-11
Alsós (napközis) fogadónap 17 órától
2019-11-13
Szülői értekezlet a 8. évfolyamos tanulók szülei számára 17 órától. Téma: felvételi vizsgára jelentkezés, továbbtanulás
2019-11-13
18.00 órától BRFK Szűcsi Gábor rendőr főhadnagy és iskolai bűnmegelőzési tanácsadó drogprevenciós előadása 7-12. évfolyam
2019-11-14
Tanítás nélküli munkanap, Pályaorientációs nap
A tanév teljes programja

ALSÓS ÉS NAPKÖZIS PROGRAMOK / OKTÓBER

2019-10-22
Október 23.-i megemlékezés Erre az alkalomra kötelező az ünneplő ruha és az időjárásnak megfelelő öltözet.
2019-10-23
Tanítás nélküli munkanap.
2019-10-24
Alsós Halloween az érintett osztályok részvételével (2.a, 3.a,c, 4.a,b)
2019-10-26 - 2019-11-03
Ő S Z I S Z Ü N E T
2019-11-04
Szünet utáni első tanítási nap.
Letölthető október havi program

ÉNEKKAR PROGRAMJA / SZEPTEMBER - DECEMBER

2019-10-22
Ránki: Körtánc; Nagyénekkar - szoprán
2019-10-24
Ránki: Körtánc; Nagyénekkar - mindenki
2019-11-05
Szabó: Mondóka; Kisénekkar - szoprán
2019-11-07
Szabó: Mondóka; Kisénekkar - alt
2019-11-12
Szabó: Mondóka; Kisénekkar - mindenki
2019-11-14
Ránki:Körtánc; Nagyénekkar - alsó tagozat
2019-11-19
Ránki: Nyenyere dal; Nagyénekkar - alt
2019-11-21
Ránki: Nyenyere dal; Nagyénekkar - szoprán
2019-11-26
Ránki: Nyenyere dal; Nagyénekkar - mindenki
2019-11-28
Papp: Csupa fehér; Kisénekkar - szoprán
2019-12-03
Papp: Csupa fehér; Kisénekkar - alt
2019-12-05
Papp: Csupa fehér; Kisénekkar - mindenki
2019-12-10
Eszterházy Pál: Veni, Sancte Spiritus; Nagyénekkar - mindenki
2019-12-12
Papp Lajos: Országúton; Kisénekkar - szoprán
2019-12-17
Papp Lajos: Országúton; Kisénekkar - alt
2019-12-19
Veni, Sancte; Nyenyere dal; Nagyénekkar - mindenki