EREDMÉNYEINK

Dátum Esemény Név és osztály Elért helyezés
2018-05-30Budapesti CSIVIT-bajnokság
Felkészítő tanár: Hechstné Fényi Dóra
III. korcsoport I. helyezés
Balykó Boglárka 5.c, Bella Csnád 5.c, Debreczi Gergely 5.c, Debreczi Barbara 5.c, Harsányi Anna 5.c, Molnár Tamara 5.c, Molnár Csongor 5.c, Nagy Csenge 5.c, Nagy Noémi 5.c, Vona Fruzsina 5.c
Harmath Júlia 6.a, Kállai Tünde 6.a, Eberhardt Péter 6.a, Ringhoffer Lázár 6.a, Bálint Gergő 6.a, Hidegkuti Petra 6.a
Kovács Luca 6.b, Kohl Zsófia 6.b
I.
2018-05-09Kerületi pályaatlétikai bajnokság
Helyszín: Ikarus pálya
Tanára: Sőregi Dorottya
II. korcsoport
Papek Panna 4.b 60 m. síkfutás III. hely 4.b
III.
2018-05-09Kerületi pályaatlétikai bajnokság
Helyszín: Ikarus pálya
Tanára: Sőregi Dorottya
II. korcsoport
Magyar Flóra 4.b kislabdahajítás II. hely 4.b
II.
2018-05-09Kerületi pályaatlétikai bajnokság
Helyszín: Ikarus pálya
Testnevelők: Tomhauser István, Dr. Kovács Krater Szandra, Hechstné Fényi Dóra, Balkó Henriette
III. korcsoport lány csapat I. helyezés
Csapattagok: Molnár Eszter 6.a, Dobos Kamilla 6.c, Oláh Kinga 6.c, Megyesi Réka 6.c, Kovács Luca 6.b, Balykó Boglárka 5.c
I.
2018-05-09Kerületi pályaatlétikai bajnokság Helyszín: Ikarus pálya Testnevelők: Dr. Kovács Krater Szandra, Balkó HenrietteIV. korcsoport lány csapat III. helyezés Csapattagok: Dobi Larina 9.ny, Székely Anna 9.ny, Veszprémi Rebeka 7.c, Szilágyi Luca 7.a, Szegedi Panna 7.a, Lemák Tamara 8.a, Barta Gizella 8.a III.
2018-05-09IV. korcsoport fiú csapat II. helyezés
Csapattagok: Soos Levente 9.ny, Lukonits Máté 7.c, Csernitzky Gergely 8.a, Kubik Marcell 8.a, Vadász Gergely 8.a, Kádár Patrik 8.a
Kerületi pályaatlétikai bajnokság
Helyszín: Ikarus pálya
Testnevelők: Dr. Kovács Krater Szandra, Balkó Henriette
II.
2017-12-19Diákolimpia keretében lebonyolított kerületi mezei futóverseny.
Felkészítő tanár: Dr. Kovács Krater Szandra
III. korcsoportos lányok egyéni eredmény:
Kovács Luca 6.b
I.
2017-11-22Simonyi Zsigmond helyesírási versenyNéma Eszter 6.BII.
2017-11-14Kerületi szépolvasó verseny
Felkészítő tanára: Terdikné Gál Szilvia
Néma Enikő Dóra 4.AIII.
2017-10-19Diákolimpia keretében lebonyolított kerületi mezei futóverseny.
Felkészítő tanár: Sőregi Dorottya
II. korcsoportos lány egyéni eredmény: Magyar Flóra V.
2017-10-19Diákolimpia keretében lebonyolított kerületi mezei futóverseny.
Felkészítő tanár: Cseriné Balkó Henriette
III. korcsoportos lányok egyéni eredmény:
Dobos Kamilla 6.c
II.
2017-10-19Diákolimpia keretében lebonyolított kerületi mezei futóverseny.
Felkészítő tanárok: Tomhauser István, Dr. Kovács Krater Szandra, Cseriné Balkó Henriette, Hechstné Fényi Dóra
III. korcsoportos lány csapat:
Kovács Luca 6.b, Dobos Kamilla 6.c, Csukás Nóra 6.c, Magasföldi Réka 6.c, Kochl Zsófia 6.b, Goszták Júlia 5.c, Antal Dorka 5.b
I.
2017-10-19Diákolimpia keretében lebonyolított kerületi mezei futóverseny.
Felkészítő tanárok: Tomhauser István, Dr. Kovács Krater Szandra, Cseriné Balkó Henriette, Hechstné Fényi Dóra
III. korcsoportos fiú csapat:
Sebó Marcell 6.c, Leányfalvi Máté 5.a, Kovács Vilmos 6.b, Kóhrer Róbert 5.a, Molnár Csongor 5.c, Boga Bálint 5.b
I.
2017-10-19Diákolimpia keretében lebonyolított kerületi mezei futóverseny.
Felkészítő tanár: Cseriné Balkó Henriette
IV. korcsoportos fiú egyéni verseny:
Sós Levente 9.ny
I.
2017-10-19Diákolimpia keretében lebonyolított kerületi mezei futóverseny.
Felkészítő tanár: Cseriné Balkó Henriette
IV. korcsoportos lány egyéni eredmény:
Székely Anna 9.ny
II.
2017-10-19Diákolimpia keretében lebonyolított kerületi mezei futóverseny.
Felkészítő tanár: Dr. Kovács Krater Szandra
IV. korcsoport lány egyéni eredmény:
Szilágyi Luca 7.a
III.
2017-10-19Diákolimpia keretében lebonyolított kerületi mezei futóverseny.
Felkészítő tanárok: Dr. Kovács Krater Szandra, Cseriné Balkó Henriette
IV. korcsoport lány csapat:
Székely Anna 9.ny, Dobi Larina 9.ny, Szilágyi Luca 7.a, Mann Enikő 7.b, Halász Laura 7.b, Józan Sára 7.b
II.
2017-10-19Diákolimpia keretében lebonyolított kerületi mezei futóverseny.
Felkészítő tanár: Cseriné Balkó Henriette
V. korcsoportos fiú egyéni verseny:
Oszlánczi Ádám 9.ny
III.
2017-10-04Diákolimpia keretében lebonyolított kerületi váltóbajnokság.
Felkészítő tanárok: Tomhasuser István, Dr. Kovács Krater Szandra, Cseriné Balkó Henriette
III. korcsoportos lány csapat:
Molnár Eszter 6.a, Turcsányi Lorina 6.a, Oláh Kinga 6.c, Sebó Anna 6.c, Dobos Kamilla 6.c, Kovács Luca 6.b
I.
2017-10-04Diákolimpia keretében lebonyolított kerületi váltóbajnokság.
Felkészítő tanárok: Dr. Kovács Krater Szandra, Cseriné Balkó Henriette
III. korcsoportos fiú csapat:
Kovács Vilmos 6.b, Sebó Marcell 6.c, Szijártó Balázs 5.a, Leányfalvi Máté 5.a, Kóhrer Róbert 5.a
III.
2017-10-04Diákolimpia keretében lebonyolított kerületi váltóbajnokság. Felkészítő tanárok: Dr. Kovács Krater Szandra, Gyuritsné Forrai Fanni, Cseriné Balkó HenrietteV. korcsoportos lány csapat:
Dobi Larina 9.ny, Székely Anna 9.ny, Fatter Jázmin 9.a, Salánki Laura 9.b
II.